Pracujemy jako Zespół Specjalistów w służbie Twojego zdrowia i piękna

O firmie

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne FARMAPOL Sp. z o.o. należy do grona polskich producentów farmaceutycznych. 

Nasze wieloletnie doświadczenie łączymy z najnowszą wiedzą i standardami technologicznymi, dzięki czemu od lat z sukcesem funkcjonujemy na polskim rynku farmaceutycznym, suplementów diety i kosmetycznym, wspierając zdrowie pacjentów/konsumentów, przyczyniając się do zwiększenia komfortu a tym samym poprawy jakości ich życia.

Nasz zespół stanowi wykwalifikowana kadra. Zatrudniamy szereg specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwalają na utrzymanie wysokich standardów wytwarzania, co przekłada się między innymi na jakość naszych produktów.

Oferta handlowa Firmy obejmuje:
– Leki dostępne na receptę
– Leki dostępne bez recepty
– Suplementy diety
– Kosmetyki
– Wytwarzanie substancji czynnych dla przemysłu farmaceutycznego
– Usługi produkcji kontraktowej w zakresie wytwarzania i konfekcjonowania

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów/konsumentów dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były innowacyjne i charakteryzowały się wysoką jakością.

W Przedsiębiorstwie wytwarzamy następujące substancje czynne:

– magnezu wodoroasparaginian czterowodny,
– cynku wodoroasparaginian dwuwodny

Przedsiębiorstwo posiada certyfikat GMP w zakresie ich produkcji i kontroli oraz znajduje się w Krajowym Rejestrze Wytwórców, Importerów oraz Dystrybutorów Substancji Czynnych.

Historia firmy.


1945 – powstaje Spółdzielnia Farmaceutyczna z odpowiedzialnością udziałami


1952 – rozpoczęcie działalności przy ul. św. Wojciech 29
1958 – przyjęcie nazwy „FARMAPOL”


1998 – kupno od Skarbu Państwa zakładu przez pracowników i byłych pracowników,
rozpoczęcie prowadzenia działalności, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


2015 – 70-lecie firmy
2015 –  przejęcie spółki Herba Studio z Wysogotowa pod Poznaniem,
co pozwoliło poszerzyć asortyment firmy m.in. o marki Tisane (kosmetyki ziołowe) i Ispagul S (suplementy diety)
2018 – 20-lecie istnienia Spółki

Wartości, którymi się kierujemy.

Jakość
produktów

O firmie
Strategicznym zadaniem kadry zarządzającej i wszystkich pracowników Przedsiębiorstwa jest wysoka jakość działań, począwszy od zakupu surowców przez rozwój produktów i ich produkcję aż po sprzedaż. Wytwarzanie bezpiecznych leków, suplementów diety i kosmetyków, zgodnie z obowiązującym prawem, jest dla nas zawsze najważniejsze.

Zaspokojenie
oczekiwań klienta

O firmie
Naszym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta i spełnienie jego wymagań.

Dbałość
o pracowników

O firmie
Staramy się zagwarantować pracownikom przyjazne środowisko pracy oraz dbamy o ciągłe podnoszenie Ich kwalifikacji, poziomu motywacji i efektywności. Nasi pracownicy posiadają dostęp do wielu świadczeń społecznych, a opieką obejmujemy także pracowników emerytowanych.

Postępowanie
etyczne

O firmie
Dbamy o bezpieczeństwo produktów, działamy zgodnie z literą prawa i obowiązującymi przepisami. Nie pozostajemy obojętni na potrzeby i problemy drugiego człowieka. Dokładamy wszelkich starań, aby konsekwentnie minimalizować swój wpływ na środowisko naturalne. Podejmujemy działania w celu redukcji emisji CO2, zanieczyszczeń wody oraz powietrza, poprzez odpowiedni dobór technologii oraz wysoką efektywność naszych rozwiązań

Najwyższy standard.    

Produkcja.

Działalność produkcyjna firmy Farmapol prowadzona jest w dwóch miejscach: w siedzibie firmy w Poznaniu, przy ulicy Św. Wojciech 29 oraz w oddziale w Wysogotowie. Sprawna organizacja procesów produkcyjnych gwarantuje osiągnięcie najwyższej jakości produktów na każdym etapie wytwarzania.

Wytwarzanie produktów leczniczych oraz API odbywa się zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania, co jest potwierdzone posiadanym przez nas certyfikatem GMP. Dobra Praktyka Wytwarzania zapewnia wysoką jakość produkcji. Produkcja kosmetyków również odbywa się zgodnie z wymaganiami GMP.

W celu  zapewnienia bezpieczeństwa produkowanych suplementów diety, został  wdrożony i jest stale utrzymywany system HACCP.

         

Badania i rozwój. Istotnym działem w firmie Farmapol Sp. z o.o. jest Dział Badań i Rozwoju. Zatrudniamy specjalistów, którzy dbają o wdrażanie nowych produktów i świadczenie usług przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki i techniki. Współpracujemy z renomowanymi ośrodkami naukowymi i  centrami badawczymi, a rezultatem tej współpracy są nowe, innowacyjne produkty.        

 

 

 

 

 

 

 

Przedsiębiorstwo Fair Play 2021.

Z przyjemnością informujemy, że Spółka Farmapol otrzymała certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2021. Tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play trafia w nasze ręce co roku, już od wielu lat, z czego jesteśmy wyjątkowo dumni. Każdego roku pozytywnie przechodzimy certyfikację, co potwierdza, że działamy zgodnie z obowiązującym prawem i etyką biznesu. Otrzymany certyfikat jest dowodem, że jesteśmy wiarygodnym i uczciwym partnerem w biznesie, że działamy etycznie, dbamy o relacje z pracownikami, kontrahentami oraz lokalną społecznością.

Po prostu gramy fair!

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda Zaufania „Złoty OTIS” ma za zadanie wypełnienie misji konsumenckiej, edukacyjnej i społecznej. Konsumenckiej – poprzez badanie poziomu zaufania konsumentów do produktów tworzących polski rynek zdrowia; edukacyjnej – poprzez upublicznianie wiedzy o tych produktach wśród konsumentów. Misja społeczna jest realizowana poprzez organizowanie akcji profilaktycznych, wspieranie organizacji pacjentów, wskazywanie możliwości poprawy funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce i za granicą. Wszyscy biorący udział w plebiscycie Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” zobowiązują się do wspierania jej celów.

 

 

 

 

 

 

 

Dołącz do naszego zespołu!

Chcesz pracować w firmie, dla której jakość i profesjonalizm to codzienność, dzięki, której będziesz realizował swoje pasje? Wyślij swoje CV na adres kadry@farmapol.pl

Produkty