• Home
  • /
  • Artykuły
  • /
  • Masz już dość niedoskonałości na skórze? Załatw problem naturalnie i innowacyjnie!

Masz już dość niedoskonałości na skórze? Załatw problem naturalnie i innowacyjnie!

Wszyscy to znamy, prawda? Choćbyśmy nie wiadomo jak się starali – infekcyjna zmiana na skórze może nas dopaść i nękać. A my będziemy tylko czekać z niecierpliwością, kiedy to minie.

Nie musi tak być. To nie jest nasza wina, ani naszej skóry, że pojawiają się na niej takie niedoskonałości. To zupełnie naturalne, dotyczy każdego z nas – czasem częściej, czasem rzadziej, czasem słabiej, czasem intensywniej.

Aby jednak przynieść komfort skórze i pozbyć się tych niechcianych infekcji, warto rozważyć najskuteczniejsze dostępne rozwiązania. Czasem mamy już wrażenie, że próbowaliśmy wszystkiego. Ale czy to rzeczywiście prawda, czy wszystkie najskuteczniejsze substancje zostały sprawdzone?

Jest pewna naturalna substancja o bardzo silnych właściwościach przeciwdrobnoustrojowych – zabójcza dla wirusów, bakterii i grzybów. Mowa o propolisie, znanym także jako kit pszczeli. Propolis jest wręcz naszpikowany substancjami o właściwościach antybakteryjnych, regeneracyjnych i przeciwzapalnych. Dlatego do szybkiej i skutecznej redukcji niedoskonałości jest w sam raz!

Tylko jaki preparat z propolisem będzie najbardziej odpowiedni na niedoskonałości?

Czysty ekstrakt? Jest najbardziej stężony, ale ciężko go aplikować na skórę, tak aby nie spływał (ekstrakty wykorzystywane są zazwyczaj doustnie). Może maść? Maść za bardzo tłuści i zatyka pory… To może krem lub żel? Tylko jaki krem lub żel będzie miał dostatecznie dużo rozpuszczonego propolisu – przecież ten składnik wytrąca się w kontakcie z wodą zawartą w kremie/żelu!

Otóż w sprzedaży pojawił się innowacyjny preparat propolisowy, który łączy najlepsze cechy każdej z postaci – to Tisane Farm – żel propolisowy w opatentowanej technologii APIGEL.

  • JEST STĘŻONY NICZYM EKSTRAKTY, ale ma postać łatwego w aplikacji żelu
  • SKUTECZNIE OSŁANIA I REGENERUJE NICZYM MAŚCI, ale nie przetłuszcza skóry
  • JEST GĘSTY I TRANSPARENTNY NICZYM ZNANE NAM ŻELE, ale propolis jest tu w całości rozpuszczony by lepiej wchłaniać się w skórę.

Tisane Farm jest więc prawdziwym, stężonym żelem propolisowym. To innowacja pokazująca, że niemożliwe staje się możliwe. Wypróbuj ją na swoje niedoskonałości – może to, co początkowo wydawało Ci się nie możliwe, także stanie się możliwe 🙂

 

Dowiedz się więcej o produkcie

Podziel się:

Produkty