Najlepszy apteczny przyjaciel nastolatków

Trądzik dotyka aż 90% osób w wieku dojrzewania, ale jego ofiarami mogą być również osoby dorosłe. Jego przyczyną jest nadmierne pobudzenie gruczołów łojowych przez hormony. Często jest bardzo uciążliwy ze względu na aspekt higieniczny i estetyczny. Nasilony łojotok, zaskórniki, grudki i krosty to przykra codzienność nastolatków.

Niestety w aptekach ciężko jest dostać preparat OTC jakkolwiek działający na trądzik. Często konieczna jest konsultacja z dermatologiem, który przyjrzy się problemowi. Leczenie trądziku bardzo często odbywa się przy pomocy preparatu (Epiduo forte), który jest połączeniem retinoidu (adapalen) z substancją przeciwbakteryjną (nadtlenek benzoilu). Zaraz zaraz… czy my nie znamy skądś takiej mieszanki? NO WŁAŚNIE – MAMY JĄ PRZED NOSAMI!

To Retinobaza – zawierająca retinoid oraz Tisane Farm z przeciwbakteryjnym propolisem.

Retinobaza 17000 jest preparatem o bardzo wysokiej zawartości substancji aktywnej – aż 1% stabilnej pochodnej RETINOLU w postaci estru.

Krem wykazuje działanie: nawilżające, kojące, regenerujące, redukujące zmarszczki, poprawiające elastyczność skóry, redukujące przebarwienia i zaczerwienienia oraz zmiany trądzikowe, reguluje ilość sebum, a także przeciwdziała starzeniu się skóry.

Skoncentrowana i ultralekka, niezatykająca porów formuła ulega na skórze bardzo szybkiemu wchłonięciu. Gdy poczujemy, że krem już się wchłonął Następnie punktowo (lub całościowo — w zależności od potrzeby) nanosimy Żel propolisowy Tisane Farm.

Tisane Farm — dzięki swojej technologii dodatkowo „zamyka” nam ester retinolu, jeszcze bardziej wtłaczając go w głąb skóry. Taka synergia działania.

A to wszystko dzięki dwojakiemu działaniu – Retinol działa na receptory jądrowe komórek, łagodząc efekt „burzy hormonalnej” i redukując czopowanie kanalików łojowych, natomiast Tisane Farm w tym czasie załatwia bakterie odpowiedzialne za procesy zapalne. Wystarczy zaledwie 1 aplikacja Tisane Farm, żeby całkowicie zastopować proces zapalny i uruchomić procesy regeneracyjne!

Zarówno Retinobaza 17000, jak i Tisane Farm to produkty dostępne bez recepty. Nie musimy tułać się po dermatologach i wydamy znacznie mniej pieniędzy. Za preparat Epiduo zapłacimy zazwyczaj ponad 100 zł za tubkę 30g. Ceny naszych preparatów to tylko ok. 10 zł za krem Retinobaza 17000 i ok. 18 zł za Tisane Farm.

Jeżeli macie kogoś bliskiego, znajomego, kto cierpi na trądzik młodzieńczy – sprawcie im prezent i podarujcie im po 1 sztuce Retinobazy i Tisane Farm wraz z powyższymi informacjami. Obdarowane osoby, na pewno będą zadowolone z efektów.

Dowiedz się więcej o produktach

Podziel się:

Produkty