Piękne i zdrowe stopy

Majówka zbliża się wielkimi krokami. Piękne i zadbane stopy to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia. W końcu to na naszych stopach spoczywa ciężar całego ciała, a zaniedbane stopy mogą powodować wiele dolegliwości.

Jeśli chcesz cieszyć się pięknymi i zdrowymi stopami w czasie lata, to warto zacząć dbać o nie już teraz. Zrogowacenia i szorstkości na stopach możesz łatwo usunąć dzięki specjalnym preparatowi takiemu jak Cremobaza 50%. Efekt Cię zaskoczy! Twoje stopy będą gładkie i przyjemne w dotyku.

Cremobaza 50% to krem z mocznikiem o właściwościach złuszczających. Skutecznie eliminuje zrogowacenia. Sprawdzi się doskonale jako krem do stóp, ale z powodzeniem możesz go zastosować do krótkotrwałej, intensywnej pielęgnacji pięt, stóp, kolan i łokci ze skórą zrogowaciałą. Pomoże Ci zredukować modzele, odciski i nagniotki na stopach.

W skład kosmetyku wchodzi 50% formuły zawierającej stabilną pochodną mocznika, a także składniki pomocnicze. Preparat jest testowany dermatologicznie, a jego formuła pozbawiona jest kompozycji zapachowej. 

Na co jest Cremobaza 50%?

Wskazaniem do stosowania kosmetyku jest rozmiękczanie zrogowaceń i ich złuszczanie. Kosmetyk ułatwia pozbywanie się stwardniałego naskórka, nadając efekt wygładzonej skóry. 

Cremobaza 50% - efekty

Krem zmiękcza i złuszcza zrogowacenia. Skutecznie ułatwia pozbywanie się stwardniałego naskórka, nadając efekt wygładzonej skóry. 

Cremobaza 50% jak stosować?

  • Kosmetyk przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania – nie należy korzystać z niego dłużej niż 14 dni.
  • Krem Cremobaza 50% powinien być aplikowany na skórę zrogowaciałą raz dziennie, najlepiej w godzinach wieczornych.
  • Należy aplikować go na skórę, która została wcześniej oczyszczona i osuszona.
  • Krem powinien być nakładany tylko na miejsca zrogowaciałe i pękające, po czym należy dokładnie wmasować go w skórę, aż wchłonie się w całości.
  • Gdy minie 14 dni stosowania kosmetyku, można zamienić krem Cremobaza 50% na preparat o mniejszym stężeniu formuły zawierającej pochodną mocznika, w tym na preparat 30% lub 10%, z których można korzystać długotrwale.

Cremobaza 50% przeciwwskazania

  • Krem złuszczający nie powinien być stosowany przez osoby nadwrażliwe na jego składnik czynny bądź pomocnicze.
  • Z preparatu nie powinny korzystać dzieci w wieku poniżej 12 lat.
  • Nie należy również aplikować produktu na ostre stany zapalne skóry, jeśli wymagają leczenia farmakologicznego.

Zadbaj z serią Cremobaza o skórę od stóp do głów

Podziel się:

Produkty