• Home
  • /
  • Artykuły
  • /
  • Uzupełnij niedobór magnezu z serią ASMAG®

Uzupełnij niedobór magnezu z serią ASMAG®

Magnez jest niezwykle ważnym pierwiastkiem dla naszego organizmu. Pełni kluczową rolę w wielu procesach fizjologicznych, w tym w funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz metabolizmie. Niedobór magnezu może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych, dlatego warto dbać o odpowiednie spożycie tego składnika poprzez zrównoważoną dietę lub suplementację, jeśli jest to konieczne.

Jeśli w Twoim organizmie brakuje odpowiedniej ilości magnezu, uzupełnij niedobór i wybierz jeden z leków z magnezem ASMAG®

ASMAG® uzupełnia niedobór magnezu w organizmie. Może być przyjmowany przez osoby dorosłe, młodzież i dzieci.

Skład: 1 tabletka zawiera 20 mg jonów magnezu w postaci 300 mg magnezu wodoroasparaginianu czterowodnego (Magnesii hydroaspartas).

ASMAG® FORTE w postaci tabletek to preparat z magnezem, który jest przeznaczony dla dorosłych pacjentów.

Skład: 1 tabletka zawiera 34 mg jonów magnezu w postaci 500 mg magnezu wodoroasparaginianu czterowodnego (Magnesii hydroaspartas).
ASMAG® B6 w postaci tabletek z magnezem i witaminą B6 jest produktem, który może być stosowany przez osoby dorosłe, młodzież i dzieci ze stosowanymi wskazaniami.

Skład: 1 tabletka zawiera 20 mg jonów magnezu w postaci 300 mg magnezu wodoroasparaginianu czterowodnego (Magnesii hydroaspartas) i 0,25 mg pirydoksyny chlorowodorku (Pyridoxini hydrochloridum).

Powyżej przedstawione produkty to jest leki. Dla bezpieczeństwa stosuj je zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Podziel się:

Produkty