• Home
  • /
  • Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO POTWIERDZONE DOŚWIADCZENIEM I WIELOMA WYRÓŻNIENIAMI

Polska marka.

Jesteśmy polską firmą z ponad 70-letnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej, zajmującą się produkcją farmaceutyczną, suplementów diety, kosmetyków oraz świadczeniem usług z zakresu produkcji kontraktowej.

Tradycja i doświadczenie. Od 1945 roku.

Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu tradycji i doświadczenia oraz połączeniu ich z najnowszą wiedzą i standardami technologicznymi od lat z sukcesem funkcjonujemy na polskim rynku farmaceutycznym.

Lek OTC – jakość i bezpieczeństwo.

Sprawna organizacja procesów produkcyjnych gwarantuje osiągnięcie najwyższej jakości produktów na każdym etapie wytwarzania. Posiadamy certyfikat GMP, który jest gwarancją stałej i ścisłej kontroli wszystkich etapów powstawania produktów leczniczych.

Solidna firma.

Opinię odpowiedzialnego i rzetelnego partnera w biznesie potwierdza fakt, iż Farmapol jest laureatem programów Przedsiębiorstwo Fair Play oraz Solidny Partner, a produkty Firmy zdobyły wiele nagród i wyróżnień.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.