FIBROFARM — BŁONNIK ROZPUSZCZALNY

Prezentujemy kolejną nowość w naszej ofercie – FIBROFARM — BŁONNIK ROZPUSZCZALNY.

Suplement diety Fibrofarm zawiera naturalny, nietworzący żelu błonnik roślinny wsparty probiotykiem LactoSpore® o udokumentowanym działaniu i bezpieczeństwie stosowania. Jest to połączenie w najczystszej postaci – bez dodatku wypełniaczy, cukru i substancji słodzących. Produkt może być stosowany przez osoby dorosłe oraz przez dzieci od 3 roku życia.

Błonnik stanowi bardzo ważny element codziennych posiłków. Jego niedobór w diecie może prowadzić do różnorodnych zaburzeń ze strony układu pokarmowego, zaparć, a nawet do otyłości. Dane literaturowe wskazują, że wartość wystarczającego spożycia błonnika w diecie wynosi 25 g/dobę dla osób dorosłych i 10-21 g/dobę dla dzieci, w zależności od wieku.

Składniki FIBROFARMu

Jednym z składników Fibrofarmu jest inulina, prebiotyk o udowodnionych korzyściach dla zdrowia jelit. Inulina działa jako pożywka dla pozytywnych bakterii w jelicie, pomagając zwiększyć ich liczbę i wpływając pozytywnie na funkcjonowanie układu trawiennego. Ponadto, błonnik rozpuszczalny zawarty w Fibrofarmie nie tworzy żelu, co oznacza, że nie będzie on powodował uciążliwych skutków ubocznych, takich jak wzdęcia czy biegunki.

Drugim składnikiem Fibrofarmu jest LactoSpore®, probiotyk, który wspomaga rozwój korzystnej flory bakteryjnej w jelitach. Dzięki temu regularne stosowanie suplementu może pomóc w utrzymaniu równowagi mikroflory bakteryjnej, co wpłynie na lepsze trawienie i lepsze samopoczucie.

LactoSpore® to żywe kultury bakterii probiotycznych Lactobacillus coagulans MTCC 5856, które odznaczają się wyjątkowo wysoką stabilnością oraz odpornością na wysoką temperaturę i na sok żołądkowy. LactoSpore® po dotarciu do jelit przyczynia się do odbudowy naturalnej mikroflory bakteryjnej.

Co ważne, Fibrofarm nie zawiera dodatku wypełniaczy, cukru, ani substancji słodzących, co oznacza, że jest to produkt całkowicie naturalny i bezpieczny dla zdrowia. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na poprawę stanu swojego układu trawiennego, warto zainteresować się Fibrofarmem — innowacyjnym suplementem diety, który może pomóc Ci w osiągnięciu lepszej jakości życia.

 

Podziel się:

Produkty